Svět se točí...

TITULNÍ ALBUM CELÉHO PROJEKTU

Cd Svět se točí... je k zakoupení samostatně nebo v harmonizačním setu v E-shopu

Obraz Probuzení
Obraz Probuzení

HUDBA, SLOVO A OBRAZY...

UNIKÁTNÍ KOMBINACE

Nové album Svět se točí..., které je hudebním vyznáním lásky, je zároveň mým dalším počinem, kde se mísí prvky intuitivní hudby a prokomponovaných částí. (Studium Hudební vědy ve mně zanechalo mnoho pozitivních stop, protože jsem nahlédla do tajů hudby, jejích forem, jejího původu... a protože jsem do této úžasné školy chodila s láskou).

Tento projekt jsem někde ve své hloubi chystala mnoho let, úplně první záblesky přišly v roce 1989, kdy se ke mně dostala sbírka milostných básní baltických básnířek - Nádherné stromy lásky. Tato poezie mě doslova strhla do éterického kolotoče vnímání světa, jeho bolestí a radostí. Tento silný vliv je velmi cítit ve skladbě Éterický vodopád

Lyrická hudba alba Svět se točí.... je propojována s krásnými milostnými básněmi, jejichž texty jsou motivem k jednotlivým hudebním částem projektu.

Celé album provází "závan" moře, je uvozováno úvodní skladbou Vodní hudba, která vystupuje jako z mořské pěny z básně Silná duše. Obraz Vodní svět podkresluje  celé album ilustrací obálky CD, jako hluboký modrý svět plný života.

Následuje Éterický vodopád a podklad básně Tvé oči...a už se točí svět... Propojeno s obrazem Milování v galaxiích - Supernova.

Přichází Blaženost s básní Miluji tě. Citlivá, krásná hudba v symbióze se stejnojmenným obrazem.

Další částí je Sférické echo s básní Svou lásku nesu si,  jejichž spojení symbolizuje obraz Milování v galaxiích - Jiskření v temnotách.

Album je završeno skladbou Probuzení, s básní Probuzení a obrazem Probuzení. Silná kombinace, silná, silná.

Hany Antoninova